نمایش و نقد وبررسی فیلم مستند “خوش آمدید به موگادیشو” ساخته عابدین مهدوی در اصفهان

  

کارگاه های تخصصی سینمای بین الملل / اصفهان میزبان کارگاه های تخصصی سینما فیروزه

  

فراخوان آثار پنجمین دوره جشنواره فیلم ایرانیان لندن اعلام شد / ثبت نام در سینما فیروزه

  

اعضای هیات انتخاب هشتمین جشنواره پروین اعتصامی معرفی شدند / پریوش نظریه، مجید برزگر، مهرزاد دانش، بهرام عظیم پور، منوچهر مشیری، محمدرضا اصلانی و علیرضا گلپایگانی

  

نمایش فیلم مستند ”هیچ بزرگ” ساخته احمد سید کشمیری در خانه هنرمندان ایران

  

اسامی ۵ فیلم مستند منتخب برای اکران در گروه سینمایی «هنر و تجربه » اعلام شد

  

نمایش و نقد فیلم مستند «شش قرن و شش سال» ساخته مجتبی میرتهماسب

  

۱۷ داور فیلم های مستند شانزدهمین جشن سینمای ایران را انتخاب می کنند

  

ارزیابی انجمن مستندسازان از سیاست های بخش مستند سازمان سینمائی

  

اسامی فیلم های مستند بخش مسابقه شانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد

  

فراخوان یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند زاگرب اعلام شد / ثبت نام در سینما فیروزه

  

حضور فیلم مستند “ما اینجاییم،موگادیشو” ساخته مصطفی آتشمرد در دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند الجزیره

  

برگزیدگان بخش مستند / هشتمین جشن بزرگ منتقدان و سینمایی ایران برگزار شد

  

فهرست داوران آکادمی فیلم کوتاه شانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد

  

فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم ۳ قاره نانت فرانسه اعلام شد / ثبت نام در سینما فیروزه

  

حضور فیلم مستند “لبیک” ساخته وحید امیرخانی در هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مذهب امروز ایتالیا

  

نمایش دو فیلم مستند ”تفتان” و ”دلتنگی های یک شهر” در خانه هنرمندان

  

نامزدهای بخش «مستند» هشتمین جشن منتقدان سینمایی اعلام شد

  

مهلت ارسال فیلم مستند به هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» تا ۱۵ شهریورماه تمدید شد

  

فیلم های انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران معرفی شدند

  

حضور ۲ فیلم مستند گروه سینما فیروزه در دهمین جشنواره فیلم مسلمانان کازان روسیه / “رویای دانوب” و “رقص خاک”

  

بهترین مستندهای تاریخ به انتخاب سایت اند ساوند/ مستند دهه ۲۰ شوروی در صدر / سایت اند ساوند همچنان در گذشته‌های دور سیر می‌کند

  

فراخوان پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه ازمیر اعلام شد / ثبت نام در سینما فیروزه

  

۱۷۷۷ فیلم متقاضی حضور در بخش ملی جشنواره فیلم کوتاه تهران شدند

  

اسامی فیلم های کوتاه پذیرفته شده در شانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد

  

۱۱۷۵ فیلم به دبیرخانه هشتمین جشنواره فیلم پروین اعتصامی ارسال شد

  

آغاز هفته فیلم مصطفی رزاق کریمی با پخش بهترین مستند جشنواره فجر و حقیقت

  

سفری باورنکردنی به سیاره دایناسورها

  

شاهدان هزارساله را در شب های مستند ببینید

  

آشنایی با مقررات اسکار / بخش اول: مقررات عمومی آکادمی اسکار

  

۲۷۴۴ فیلم از ۱۰۴ کشور به سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارسال شد

  

پخش مستند فلسطینی «پنج دوربین شکسته» در شبکه مستند

  

فراخوان نخستین گردهم‌آیی بین‌المللی سینمای مستند و باستان‌شناسی ایران منتشر شد

  

حضور فیلم مستند «مشتی اسماعیل» در دو جشنواره مد فیلم ایتالیا و فلاهرتینا روسیه

  

نامه سینماگران ایرانی به مخاطبان اینترنتی آثار سینمای ایران

  

قاسم‏خان: بازبینی فیلم‌های مستند جشن خانه سینما با احتیاط و دقت بیشتری پیش‏ می‏رود

  

آغاز هفته بزرگداشت مانی میرصادقی با «آخرین قاره»

  

«آورو ولکان» بمب افکنی که وارد بازی هسته ای شد

  

هیات انتخاب بخش مستقل فیلم کوتاه شانزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران اعلام شد

  

ثبت نام کارگاه های جامع سینمایی تالار هنر اصفهان آغاز شد

  

بهترین اتومبیل های جهان در شبکه مستند

  

«خانه و کلید» در جشنواره بین‌المللی فیلم مجله هفتگی هالیوود به نمایش درمی‌آید

  

انتقاد یک مستندساز به سیاست “جشن خانه سینما”

  

مهلت ثبت نام وارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تا ۲۰ تیر ماه تمدید شد

  

فیلم کوتاه “قنات شهر خاموش” ساخته مشترک حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری آماده نمایش شد

  

با دوربین های فوق حرفه ای به آفریقای وحشی سفر کنید!

  

راز کشف شهر مدینه الزهرا در اسپانیا

  

هیات انتخاب بخش مستقل فیلم مستند شانزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران اعلام شد

  



بهترین‌های جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند / برگزیدگان بخش مستند و پویانمایی

سرفصل : اخبار جشنواره های داخلی | تاریخ درج : دی ۸, ۱۳۹۰


سینما فیروزه – به گزارش سینما فیروزه به نقل از مهر، بهترین‌های بخش پویانمایی جشنواره تلویزیونی جام جم سیما به این ترتیب معرفی شدند:
۱ بهترین اثرپویانمایی بلند، مجموعه و سریال “پاییز گرم” الهام ابراهیمی
۲ بهترین اثرپویانمایی کوتاه «حبیب بن مظاهر» ناهید صمدی امین
۳ بهترین کارگردانی پویانمایی بلند “افسانه ماردوش” حسین مرادی زاده
۴ بهترین کارگردانی پویانمایی مجموعه “شکرستان ۹۰ “بابک نظری و سعید ضامنی
۵ بهترین کارگردانی پویانمایی سریال “انگشتر سحرآمیز” رویا خاشعـی
۶ بهترین فیلمنامه پویانمایی “دانشمندان بزرگ” فرخ یکدانه
۷ بهترین طراحی فضا و گرافیک پویانمایی “سفر به سرزمین دور” امین فرامرزیان طراحی فضای گرافیک و فضا
۸ بهترین طراحی لی آت و ترکیب بندی پویانمایی “پاییز گرم” عمار قنبرزاده و مسعود نعمتی
۹ بهترین انیمه (مجموعه، سریال و بلند) پویانمایی “زکریای رازی” فرشاد شفیعی، جواد ابراهیم خانی و ژیان دیباوری
۱۰ بهترین انیمه کوتاه پویانمایی “نـوازنده” محمد علی بهنام پویا دستیارکارگردان و انیماتور
۱۱ بهترین موسیقی پویانمایی  “افسانه ماردوش” بهزاد عبدی موسیقی
۱۲ بهترین دوبله پویانمایی “شکرستان ۹۰ “شوکت حجت مدیر دوبلاژ
۱۳ بهترین صداگذاری و افکت پویانمایی “سفر به سرزمین دور” پرویز آبنار و نادر علیمردانی
۱۴ بهترین طراحی شخصیت پویانمایی “دانشمندان بزرگ” راشین خیـریه طراح کارکتر و تصویرساز

برگزیدگان  بخش مستند جشنواره تلویزیونی جام جم سیما

۱ بهترین تحقیق برای مستند “حقیقت گمشده” ناصر زعفران چی و محمدعلی فارسی
۲ بهترین تصویربرداری مستند “جان مرجان” مانی میرصادقی
۳ بهترین تدوین مستند “نور، سکوت و صدای آهن” هایده دیسی
۴ بهترین موسیقی مستند “جان مرجان” محمدرضا علیقلی
۵ بهترین گفتار متن “محله ما” محمد حسین مهدویان
۶ بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مجیده پیروز کلانتری و سعید رشتیان
۷ بهترین کارگردانی فیلم کوتاه “خانه ایوب” فرشاد فدائیان
۸ بهترین کارگردانی مجموعه “شرق، دیوار، آفتاب” رامین حیدری فاروقی
۹ بهترین تهیه کنندگی مجموعه “مستند گنج پنهان – بیست شب” ارد عطاپور
۱۰ بهترین کارگردانی مستند بلند “خاک حافظه” مسعود امینی تیرانی
۱۱ بهترین تهیه کنندگی مستند بلند “حقیقت گمشده” سید مهدی طباطبایی نژاد
۱۲ جایزه ویژه بخش دیــن “حدیث سرو” کارگردان عبدالرسول گلبن حقیقی و تهیه کننده عبدالکریم ارشی
۱۳ جایزه ویژه بخش اخـلاق “روایت نحل” محمدرضا خردمندان تهیه‌کننده و کارگردان
۱۴ جایزه ویژه بخش آگاهی خلیج فارس ارد عطاپور تهیه کننده و کارگردان
۱۵ جایزه ویژه بخش دستاوردهای انقلاب اسلامی سکوی افتخار دکتر ابراهیم داروغه زاده تهیه‌کننده و محمدفواد صفاریان‌پور کارگردان
۱۶ جایزه ویژه بخش جهاد اقتصادی “خانه ایوب” دکتر جواد ظهیری تهیه‌کننده و فرشاد فدائیان کارگردان

 



ديدگاه خوانندگان